Térképfeltöltési hiba

Aug 19, 2014 at 8:38 AM
Edited Aug 19, 2014 at 11:02 AM
Kedves Ati!

Ott kezdeném, hogy tavaly decemberben telepítettem a Trailmap-et a telefonomra. Sikerült is elsőre szinkronizálni a manager-el, jól is működött, sokat használtam a Bükkben!!! Ellenben pár napja új térképet akartam feltölteni, csatlakoztattam a manager-hez, ami "látta", hogy hány térkép és túra van a telefonon (kis is írta a telefon hogy "csatlakozva, térkép/poi/túra lista feltöltve), de amikor új térképet akartam feltölteni nem sikerült! A telefonon jönnek egymás után az üzenetek, hogy "térkép feltöltése", "kapcsolat megszakadt", "várakozás kapcsolatra", "csatlakozás" stb stb stb, majd odabiggyeszti a végére, hogy "térkép/poi/túra lista feltöltve", de semmilyen térkép nem töltődött fel! Próbaképp újratelepítettem a manager-t és a Trailmap-et is, hátha de nem, viszont így legalább a Bükk térképemnek is reszeltek XD! A számítógépem nem lett újrarakva december óta szval ott nem változott semmi, a tűzfallal nem lehet baj, külön megnéztem! Egyedül a telefon (LUMIA 925) frissült azóta WP8.1-re, ez lehet a bibi?! Ez a helyzet most! Előre is köszönöm a segítséget!